Bitişler hayatınızın ışığını gösterir...
İşte Bu.

Çok özledim yazmayı.Bugün pozitif elektrikli bir günümdeyim, bu fırsatı kaçırmayıp, bir iki satır yazmak istedim.

Aşktan, umuttan, kendinden vazgeçmiş insanları düşününce, onlar adına üzülüyorum.Oysa; Aşktan , umuttan hele de kendinden vazgeçmek nasıl da hastalıklı bir hadise .Bu aralar epey yaygınlaştı ’Vazgeçtim, artık sevemem , bitmişim meğer! ‘ gibi ifadelemeler.Niye bitiyoruz, niye vazgeçiyoruz? Geçmişin izlerini omuzda taşıyarak, mide kramplarına girmenin ne alemi var!(Omuzda taşınan yük, mide krampına sebep midir? Bilemiyorum ama benim midem ağrırdı.) Gittiyse gitti, bittiyse bitti. Artık ayrılıkların yazarı olmak hoşuma gitmiyor.Yeni umutların,yeni heyecanların yoklamalarını yazmak istiyorum.
Aşktan anlamayan, aşkı esir edip boğazlayan insanlar tanıdım.Bu mudur aşk!! dedirten saçma sapan kimlikler gördüm.Her zaman dediğim gibi, kimileri ‘vardı.’ larım arasından kimliksiz kaydııı gitti işte!Bu nasıl pozitif elektrik demeyin, birazdan pozitif elektriğimi sizlere emanet edip gideceğim.Eee, emanete de iyi bakılır bilmem anlatabildim mi..
Hayat o kadar sürprizlerle donanmış ki, kimin ne zaman karşınıza çıkacağını ve yaşadığınız duygusallığın ne ile noktalanacağını bilmek mümkün değil.Biri gider biri gelir mantığında değilim ama,mutlaka biri gidince, bir yerlere gizlenmiş, bir deniz feneri yolunuza ışık tutacaktır .Öyle pembe gözlüklerle, ayaklarım bir karış havada geziyor falan da değilim.Yalnızca, kan kusmaktan,hayatın zehrini ikram olarak kabul etmekten bıktım artık! (Kendimi savunur gibi oldu ama .)Değene değerince, gidene kaldığı sürece paha biçmeli.Eski sevgiliden dostta, düşmanda olmaz!
Yeni birini tanımak, tanıdıkça sevmek dünyanın en güzel duygularından biri.Hadi fırsat verin kendinize ve karşınızdakine..Yanı başınızda, elinizi uzattığınız anda yanınızda olan bir Gönül insanınız var ise ,ona sevginizi bir kez daha ifade edin hem de hemen, eğer yok ise bakın çevrenize ne güzel cevherler var ,Ama sevdanın adam gibisini asilini yaşamalıyız! Bu altın kuralımız.Hoşça kalın.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !